POUŽILI JSME 2 KG ČERSTVÉHO MASA PRO VÝROBU 1 KG KRMIVA RAW & DELI

Pes i kočka jsou šelmy, pro které je maso nejpřirozenější potravou. Jejich denní dávka krmení by proto měla obsahovat nejméně 60 % masa, zbývající část doplňujeme zeleninou, bylinkami i ovocem. Proteiny, které maso obsahuje, jsou nepostradatelné pro správný vývoj a zdraví psů. Podporují růst svalstva, vyživují šlachy, kosti, kůži a mnohé další.
TO MĚ ZAJÍMÁ

proc yolo 1

UNIKÁTNÍ TECHNOLOGIE FREEZE DRIED PRO SKVĚLOU CHUŤ MASA

Víte, že používáme stejnou technologii jako odborníci z NASA? Čerstvé maso šetrně sušíme mrazem - freeze dried - aby si zachovalo chuť i veškeré nutriční hodnoty.
TO MĚ ZAJÍMÁ

proc yolopet freeze dried kibbles
proc yolopey freeze dried xs

STÁLE ČERSTVÉ. I PO OTEVŘENÍ.

Díky speciálnímu zavíracímu systému si krmivo uchová vysokou kvalitu, aroma a chuť i dlouho po otevření balení.
TO MĚ ZAJÍMÁ

proc yolopet cerstve i po otevreni

Ryze přírodní krmivo. Přirozeně bezlepkové a bez umělých přísad.

Při vývoji českého superprémiového krmiva jsme se rozhodli jít přírodní cestou. Proto jsme se obloukem vyhnuli všem umělým přísadám, jako jsou barviva, geneticky modifikované potraviny, konzervanty a další. Prostě jen to, co bychom si vybrali sami na svůj talíř.
TO MĚ ZAJÍMÁ

proc yolopet ryze prirodni krmivo xs

Barfujete?

I přesto můžete s vaším miláčkem cestovat bez problémů. Krmiva Raw & Deli plně vyhovují nejvyšším nárokům na BARF krmení. Vyrábí se speciální metodou a výsledkem je granulka vyšší váhy i hustoty, a to díky vysokému obsahu masa a absenci plnidel. Pokud krmíte syrovým masem, můžete pro zvláštní příležitosti s klidným svědomím použít naše krmivo Raw & Deli.
TO MĚ ZAJÍMÁ

proc yoloper barf krmivo