NÁŠ PŘÍBĚH

yolopet krmivo nas pribeh tak jak to priroda chtela

YOLOPET – TAK, JAK TO PŘÍRODA VŽDY CHTĚLA

Náš příběh vypráví o cestě k nejmodernějšímu českému krmivu. O tom, jak nás nadšení spolu s mnohaletými zkušenostmi a znalostmi, a především láska k našim psům a kočkám dovedly až k vytvoření našeho vlastního krmiva. Určitě budete souhlasit, že není nad kvalitní stravu.
Ale pěkně popořádku. Chovateli, vystavovateli, ale hlavně milujícími majiteli smečky pejsků a kočičky jsme téměř čtvrt století a každý den, stejně jako vy, pečujeme o jejich zdraví a pohodu. Vše začíná u kvalitní přírodní stravy, díky které mohou prožít dlouhý a spokojený život. A proto jsme našim chundelatým svěřencům nejdříve vybírali ta nej krmiva na českém trhu nebo jim jídlo připravovali sami.

yolopet krmivo nas pribeh vice casu pro nase milacky

VÍCE ČASU PRO NAŠE MILÁČKY

Shánění kvalitních surovin a každodenní příprava jídla nám zabírala spoustu času, který bychom mnohem raději věnovali našim miláčkům.
A tak jsme začali hledat řešení. Pročítali jsme studie nutričních poradců a navštěvovali odborné semináře po celém světě. Vrhli jsme se na nové trendy a názory a hltali rady výživových expertů se stejným zaujetím jako naši psi a kočky obsah svých misek.
Díky nadšení a vytrvalosti jsme nakonec našli to, co jsme hledali. Daleko za hranicemi jsme objevili kouzlo krmiva sušeného mrazem. Mělo vše, co jsme požadovali – čerstvost, vysoký obsah masa i skvělou chuť.
V Evropě nic podobného k dostání nebylo, a tak nás napadlo – když už o výživě psů víme tolik, co kdybychom sami poskládali všechny potřebné ingredience do krmiva vlastního?

yolopet krmivo nas pribeh ucime se z prirody

UČÍME SE Z PŘÍRODY

Jako úplně první v Evropě jsme začali připravovat mrazem sušená krmiva pro psy a kočky podle vlastního receptu. Výsledkem jsou čistě masové granulky smíchané s kousky mrazem sušeného masa, které jsou nejblíže k jejich přirozenému stylu stravování. V naší laboratorní kuchyni vznikají receptury, které konzultujeme s nutričními specialisty a vylepšujeme, dokud nejsou naprosto dokonalé. Veškeré suroviny odebíráme od místních dodavatelů a farmářů, které dobře známe, a máme tak jejich kvalitu neustále pod kontrolou. Hlavní důraz klademe na obsah masa a jeho prvotřídní kvalitu – na 1 kg prémiového krmiva YOLOPET jsou potřeba téměř 2 kg čerstvého masa z farem. Jedna část složky je sušená mrazem, druhou tvoří nutričně nabitá granule. Jejich spojením vzniká dokonale vyvážené krmivo, které obsahuje vše, co psi a kočky potřebují ke zdravému životu. A navíc skvěle chutná.

yolopet krmivo nas pribeh radostny zivot plny toho nejlepsiho

RADOSTNÝ ŽIVOT PLNÝ TOHO NEJLEPŠÍHO

Naše rodinná firma dosáhla vysněného cíle a s hrdostí představuje české prémiové krmivo YOLOPET. Ušetřili jsme vám spoustu času i starostí s přípravou jídla, protože granule YOLOPET obsahují v nejvyšší kvalitě a dokonalém poměru vše, co psi a kočky ke zdravému a dlouhému životu potřebují. A především to, co by si v přírodě sami vybrali, tedy maso.

YOLO JE STYL ŽIVOTA

You Only Live Once. Žijeme jen jednou, tak si pojďme užívat každý den naplno! My, páníčkové, i naši zvířecí miláčci. Abyste na sebe měli více času, o to se stará náš Yolotým, který za vás připravuje tu nejkvalitnější přírodní stravu. A vy máte vždy jistotu, že ohledně jídla je o vašeho mazlíčka skvěle postaráno. Jako v pětihvězdičkové psí nebo kočičí restauraci.
A co s volným časem? Běžte s mazlíčky ven a užívejte si života bez starostí.